Nowy “Wyobraźniej!” i podwójny początek!

Tak, to dziś! Początek roku szkolnego, a zarazem start nowej odsłony “Wyobraźniej!”, które z bloga zmienia się w portal edukacyjny. Z radością witam tych, którzy są tu po raz pierwszy, jak i tych, którzy już wcześniej zaglądali do wyobraźniejowej krainy. Ci, którzy już poznali poprzednie miejsce zobaczą, co się zmieniło i zmieniać będzie – od oprawy graficznej po format treści, nowe “okładki” artykułów czy nowe zakładki tematyczne. A ci, którzy chcieliby zerknąć jak blog wyglądał wcześniej, będą mieli okazję zrobić to jeszcze przez jakiś czas – potem bowiem stary adres, wyobrazniej.wordpress.com będzie przekierowywał tu, na nowy, aktualny i krótszy. :)

A czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie? Opowiem o kilku ciekawych i pożytecznych inicjatywach z Poznania, Wrocławia, Krakowa, Szczecina i Zielonej Góry. Zamieszczę też informacje dotyczące moich warsztatów, także organizowanych w ramach projektu “Wyobraźniej!” które odbędą się na przełomie września i października w kilku miastach w Polsce (wstępnie pisałam już o nich tutaj). A w międzyczasie portal będzie się rozrastał, pojawi się kilka dodatkowych elementów i zmian “kosmetycznych” (w końcu praca ciągle w toku, a na portalu zawsze jest coś do zrobienia), mniejszych i większych niespodzianek… Zapraszam więc serdecznie do śledzenia, zaglądania, czytania, oglądania. I pisania też! Róbcie pożytek z zakładki “kontakt” gdy poczujecie potrzebę przywitania się, podzielenia się ciekawym projektem lub spostrzeżeniami, zadawania pytań czy chęci współpracy.

Wyobraźniejmy razem. W końcu z wyobraźnią raźniej! ;)


Drodzy nauczyciele i animatorzy!

Przypominam również o ankiecie, która czeka na wypełnienie do 10 września. Wasze głosy będą bardzo pomocne w rozbudowie portalu i pracy nad projektem. TUTAJ znajdziecie link do ankiety, a więcej szczegółów – tu. Zachęcam do udziału w badaniu!


 

Projekt  jest realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Related Posts

Leave a comment