#Rysujemyidee – notatki wizualne. Podsumowanie i linki

W jednym z ostatnich postów zapowiadałam akcję #rysujemyidee, którą przez trzy kolejne tygodnie prowadziłyśmy z Gosią Spasiewicz-Bulas. W pierwszym i drugim tygodniu akcji każda z nas zilustrowała wybrane spotkanie online lub webinar, który dotyczył istotnych (naszym zdaniem) oraz inspirujących kwestii i/lub wzbogacał nas o dawkę konkretnej wiedzy. W trzecim tygodniu zmieniłyśmy nieco formułę. Tym razem o podzielenie się refleksjami poprosiłyśmy Was, odbiorców i odbiorczynie naszych działań. Zależało nam na tym, by poznać Wasze przemyślenia związane z czasem „pandemicznej” izolacji. I dostałyśmy naprawdę wdzięczny oraz wartościowy materiał do zilustrowania. :)

 

Jedna z plansz naysowanych przeze mnie w ramach akcji #rysujemyidee, przedstawiająca heurystyki i błędy poznawcze.
Zilustrowany przeze mnie fragment webinaru Amnesty International, plansza jedna z czterech

 

Tych, którzy nie widzieli jeszcze plansz, zapraszam serdecznie na wyobraźniejowego Facebooka:

oraz na profil Gosi czyli Słucham i rysuję, również pełen notatek przystępnych dla oka i umysłu. Gosia ilustrowała, między innymi, dwa ciekawe spotkania organizowane przez Fundację Batorego, w tym:

Ze względu na inne bieżące projekty i aktywności nasza akcja – póki co – „ucichła”. Planujemy jednak dalej, od czasu do czasu, publikować notatki z tagiem #rysujemyidee. Śledźcie więc nasze obrazkowe poczynania, a w razie rysunkowo-edukacyjnej potrzeby – zapraszamy do kontaktu!

 


Zobacz także: #Jednaplanszadziennie – podsumowanie akcji – post o planszach do pobrania, wydrukowania i trenowania pamięci, uwagi oraz kreatywności. 


 

Related Posts

Leave a comment